Välkommen till Härjedalens Jaktvårdskrets

Aktuellt

 

Vi bjuder in alla medlemar till årsstämma söndag 24/2 kl 18.00

Hotell Mysoxen

 

Trofémätning och utställare från kl 16.00

 

Gästtalare:

Christel Johansson

 

Sedvanliga årsmöteshandlingar

 

Välkomna!

 

Information

Styrelsen för Härjedalens Jaktvårdskrets

Valda 25/2 2018.

Torbjörn Amundsson, ordförande

Jämtlandsgatan 16 842 32 Sveg

070-2113535

tamundsson@hotmail.com

 

Stefan Ericsson, vice ordförande

Loftgatan 2A 842 32 Sveg

0680-124 19, 070-823 98 68

stefan.ericsson@herjedalen.se

 

Monica Svensson

Ytterberg 141 842 92 Sveg

0680-210 35, 070-562 10 35

bengt.proos@telia.com

 

Joel Westling

Byn Sjöars 205, 842 93 Sveg

westling.joel@gmail.com

070-23 14 473, 010-121 11 00

 

Gudrun Revelj

Blåbärsstigen 24 842 33 Sveg

gudrun.revelj@telia.com

0680-120 48, 073-835 21 99

 

Pasi Lamminniemi

Herrö 137 842 94

pasi.lamminniemi@gmail.com

070-677 19 75

 

Gunnar Olofsson

Sunnanå 126 840 80 Lillhärdal

gunnar.olofsson@bahnhof.se

070-570 14 02